TATO ZNAMENÍ HOROSKOPU JSOU NÁCHYLNÉ K PODVODŮM: Astrologové odhalují motivy nevěry, ale také to, kdo jsou největší cizoložníci zvěrokruhu

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Pokud jde o podvádění, výsledky ukazují, že se ho častěji dopouštějí Kozorozi, u nichž se počet podvodů mezi prosincem a lednem zvýšil o 8,1 %. Odborníci toto znamení spojují s možností využívat narozeniny a také novoroční svátky jako inspiraci pro podvod.

Inbal Honigmann, známý jasnovidec a astrolog, vysvětluje, že každé znamení má jiné důvody k zamilovanosti nebo nevěře. Vodní znamení jako Rak, Ryby a Štír jsou romantická a ráda randí. Ohnivá znamení jako Beran, Lev a Střelec jsou od přírody velmi vášnivá a potřebují takovou osobu v posteli. Vzdušná znamení jako Blíženci, Vodnář a Váhy jsou od přírody intelektuálové a mají rádi partnera, se kterým si mohou povídat nebo jít do kina.

Každý podvádí jiným způsobem

Různé znamení mají velmi odlišné důvody a metody podvádění. Vzdušná znamení mohou navázat naplňující vztah s někým, koho nikdy předtím nepotkala, protože jsou intelektuálně stimulovaná. I když technicky vzato nejde o podvádění, jsou tyto konstelace k dané osobě duševně zcela připoutány.

Na druhou stranu astrologové upozorňují, že vodní znamení se mohou nechat unést emocemi a představovat si, že se zamilovávají do někoho nového, ale ve skutečnosti, když se uklidní, si uvědomí, že je to jen iluze. Zemská znamení dávají přednost lidem se silnou osobností a často flirtují s lidmi, kteří jsou krásnější a bohatší než jejich partner. Ohnivá znamení čekají na ideální okamžik k flirtování.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené