Tento příběh, vám změní celý váš život, a přečtený ho máte za minutu!

Dnes tu pro vás máme něco speciálního bude se týkat jednoho reálného příběhu, který by si měl každý přečíst! Tak pojďme na to. Jednou přišla žena z práce, a to celkem pozdě, tím pádem byla velmi unavená a podrážděná. Když přišla domu zjistila, že na ní čeká syn, který měl už dávno spát, a ten se jí říká…

 

Syn se jí nejdříve zeptá jestli se jí může na něco zeptat, matka mu odpoví, že samozřejmě a na co? Tak se její syn zeptá, kolik si vyděláš za hodinu ve tvé práci? Matka mu na to odpoví, že mu do toho vůbec nic není, a proč se vůbec na něco takového ptá… A tak její syn jí na to odpoví, že by si to přál vědět, a ať mu prosím řekne kolik si tedy vydělá. Matka mu rozzlobeně povídá, že pokud to teda tolik potřebuje vědět, tak má 100 Kč na hodinu.

 

A tak si syn povzdechne, a řekne své mamince, jestli by mu nepůjčila 50 korun. A to matku neuvěřitelně rozčílilo a řekla mu, že pokud se ptal jen proto, že si chce půjčit na nějakou hloupou hračku, nebo jiný nesmysl, tak ať jde zpět do svého pokoje a jde spát. A k tomu mu nakonec řekne, že má přemýšlet o tom, proč je tak sobecký. Zbytek článku najdete na další stránce tohoto článku.

 

Pokračování na další straně.