Tento příběh, vám změní celý váš život, a přečtený ho máte za minutu!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Dnes tu pro vás máme něco speciálního bude se týkat jednoho reálného příběhu, který by si měl každý přečíst! Tak pojďme na to. Jednou přišla žena z práce, a to celkem pozdě, tím pádem byla velmi unavená a podrážděná. Když přišla domu zjistila, že na ní čeká syn, který měl už dávno spát, a ten se jí říká…

 

Syn se jí nejdříve zeptá jestli se jí může na něco zeptat, matka mu odpoví, že samozřejmě a na co? Tak se její syn zeptá, kolik si vyděláš za hodinu ve tvé práci? Matka mu na to odpoví, že mu do toho vůbec nic není, a proč se vůbec na něco takového ptá… A tak její syn jí na to odpoví, že by si to přál vědět, a ať mu prosím řekne kolik si tedy vydělá. Matka mu rozzlobeně povídá, že pokud to teda tolik potřebuje vědět, tak má 100 Kč na hodinu.

 

A tak si syn povzdechne, a řekne své mamince, jestli by mu nepůjčila 50 korun. A to matku neuvěřitelně rozčílilo a řekla mu, že pokud se ptal jen proto, že si chce půjčit na nějakou hloupou hračku, nebo jiný nesmysl, tak ať jde zpět do svého pokoje a jde spát. A k tomu mu nakonec řekne, že má přemýšlet o tom, proč je tak sobecký. Zbytek článku najdete na další stránce tohoto článku.

 

Pokračování na další straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené