Tento Český řetězec udělal pro zákazníky obrovskou změnu. Češi jsou naštvaní.

zdroj: freepik.com/pixabay.com

V dnešní době procházíme velkými změnami, které ovlivní mnoho oblastí našeho života. Tyto změny jsou vidět jak v důležitých věcech, tak i v zdánlivých drobnostech, které nakonec ovlivní naše činnosti a zvyklosti. Jedním z takových příkladů je i listování letáky, které jsme obvykle dostávali v schránce. Tento zvyk však pomalu končí.

 

 

V minulosti jsme obdrželi velké množství letáků od různých prodejců, včetně velkých obchodních řetězců. Ačkoliv se mnozí lidé stěžovali, že jsou těmito letáky zahlceni a rovnou je vyhazují, realita ukazuje, že mnoho lidí se k nim přece jen přiklánělo. Zvláště starší generace ještě stále často listovala a označovala si položky, které si chtějí za zvýhodněnou cenu koupit, aby následně uskutečnili nákup s výraznou slevou.

Nicméně v poslední době se papírové letáky stávají raritou. Mnoho obchodů již tento způsob propagace nevyužívá a nahrazuje ho modernějšími způsoby, jako je například systém klubových karet. Velké obchodní řetězce jako Tesco již oznámily konec využívání papírových letáků a nahrazují je svými věrnostními karty.

Otevřete si pokračování článku na další straně.

Doporučené

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené