Toto je 5 Věcí, které muži často dělají v posteli, ale ženy je nenávidí! Muži, už je prosím nedělejte!

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Mnoho mužů zajímá, co ženy v posteli milují, ale téměř nikdy se nezajímají o to, co ženy nenávidí. A to je obrovská chyba, protože by o tom muži rozhodně měli vědět. Dnes se společně podíváme na 5 věcí, které muži dělají v posteli, ale ženy je nenávidí! Muži, už je prosím nedělejte!

Tohle rozhodně nedělejte!

Tahání za vlasy – Samozřejmě, že každá žena to má jinak. Bohužel někteří muži si myslí, že se mohou chovat jako herci ve filmech pro dospělé a tak tahají ženy za vlasy vší silou. Ano, trochu to asi neuškodí, ale vší silou? To nemůže být žádné ženě příjemné. Navíc pokud se se ženou na tahání nebo na drsnějších praktikách nedomluvíte, raději to nedělejte. Může být pěkně překvapená a naštvaná.

 

Lhaní o extrémní výdrži – Ne před ženou, ale před kamarády. Jediná žena ví, jaký jste v posteli byl. Ženy naprosto nenávidí, když vyprávíte svým přátelům, že jste to s ní dělal několik hodin a přitom je pravda taková, že jste vydržel jen pár minut. Co ještě ženy nesnáší je extrémní výdrž. Ne všechny ženy jsou stavěné na to, aby to s vámi dělali několik hodin. Naučte se určit ten správný poměr.

Špatně namířený výstřik – Vám by se líbilo mít sperma v oku? Ženám se to rozhodně nelíbí a věřte, není to příjemné. Muži, naučte se mířit. Žádné oči, žádné vlasy. 

Doporučené

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené