Toto je 9 věcí, kterými muži ženy přitahují nejvíce! Ženy, souhlasíte s nimi?

Dnes se společně podíváme na 9 věcí, kterými muži ženy nejvíce přitahují.

Je samozřejmostí, že každé ženě se líbí něco jiného a každá žena má jiný ideál. Vědci se však shodli společně na devíti věcech, kterými muži dokáží ženy nejvíce okouzlit. Paradoxem je, že často to jsou i věci, které u sebe muži považují za nechutné a jsou s nimi nespokojeni. Pojďme se na těch 9 věcí teď společně podívat. Vy nám do komentáře, pokud jste žena, můžete následně napsat, jestli těchto 9 věcí platí i na vás!

Souhlasíte s nimi?

Strniště – Doba se mění. Kdysi se muži neholili vůbec, nedávno se zase holili pořád. Zlatým středem je strniště. Vědci zjistili, že muž vypadá nejlépe s vousy, které mu narostly během 7-9 dnů od posledního holení.

Hrubé obočí – Samozřejmě tím nemusíme tlusté, husté a srostlé obočí. Myslíme tím přirozené hrubé obočí, které je na mužích opravdu sexy!

Plné rty – Těmi často přitahují ženy muže. Ani v opačném případě tomu není jinak. Plné rty sluší i mužům a nutno podotknout, že s nimi muži vypadají opravdu sexy!

Šedivějící vlasy – Spousta mužů se neustále stresuje kvůli šedivějícím vlasům. Pokud patříte mezi ně, přestaňte. Samozřejmě, vám se to líbit nemusí, ale určitě vás potěší, že se šedivějící vlasy líbí ženám.