Toto je 9 věcí, kterými muži ženy přitahují nejvíce! Ženy, souhlasíte s nimi?

zdroj: instagram.com/youtube.com

Dnes se společně podíváme na 9 věcí, kterými muži ženy nejvíce přitahují.

Je samozřejmostí, že každé ženě se líbí něco jiného a každá žena má jiný ideál. Vědci se však shodli společně na devíti věcech, kterými muži dokáží ženy nejvíce okouzlit. Paradoxem je, že často to jsou i věci, které u sebe muži považují za nechutné a jsou s nimi nespokojeni. Pojďme se na těch 9 věcí teď společně podívat. Vy nám do komentáře, pokud jste žena, můžete následně napsat, jestli těchto 9 věcí platí i na vás!

Souhlasíte s nimi?

Strniště – Doba se mění. Kdysi se muži neholili vůbec, nedávno se zase holili pořád. Zlatým středem je strniště. Vědci zjistili, že muž vypadá nejlépe s vousy, které mu narostly během 7-9 dnů od posledního holení.

Hrubé obočí – Samozřejmě tím nemusíme tlusté, husté a srostlé obočí. Myslíme tím přirozené hrubé obočí, které je na mužích opravdu sexy!

Plné rty – Těmi často přitahují ženy muže. Ani v opačném případě tomu není jinak. Plné rty sluší i mužům a nutno podotknout, že s nimi muži vypadají opravdu sexy!

Šedivějící vlasy – Spousta mužů se neustále stresuje kvůli šedivějícím vlasům. Pokud patříte mezi ně, přestaňte. Samozřejmě, vám se to líbit nemusí, ale určitě vás potěší, že se šedivějící vlasy líbí ženám. 

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené