Toto jsou nejvíce nechutné věci, které muži dělají! Ženy, věděly jste o nich?

Stejně tak jako muži, i ženy občas dělají skutečně nechutné věci, které opačné pohlaví nedokáže pochopit. Jenže jak už prozrazuje titulek, tento článek nebude o ženách, ale o mužích. Nebudeme si nic nalhávat, muži jsou občas pořádná prasata. Samozřejmě nechceme házet všechny muže od jednoho pytle, ale pravda je taková, že většina mužů dělá mnoho nechutných věcí, na které se dnes společně podíváme.

Ženy, varujeme vás – tohle se vám rozhodně nebude líbit. 

Chloupky – Samozřejmě, že holení je naprosto normální věcí, avšak pouze do chvíle, kdy své chloupky nenecháváte tam, kde by být neměli. Muži jsou na úklid trochu laxní a proto se mnohokrát stane, že když po nich přijdete do koupelny, najdete po nich všude mnoho chloupků. Často to jsou dokonce chloupky z intimních partií.

Škrábání se tam dole – Ano, každý z nás se občas potřebuje poškrábat a je to naprosto v pořádku, pokud to však neděláme ve společnosti před zraky všech. Muži to dělají často a to naprosto bez ostychu. Berou to totiž jako naprosto přirozenou věc, avšak pravda je taková, že ženy na to mají jiný názor a rozhodně se jim to nelíbí.