Trochu bizarní test: Neuvěříte, co o vás prozradí tvar vašeho poprsí

zdroj: freepik.com/pixabay.com

 

 

Barva našich očí, velikost našich dlaní, nebo například i tvar našeho poprsí dokáží o naší osobnosti prozradit skutečně mnoho. Proto jsme si pro vás dnes připravili tento článek a jediné, co po vás žádáme je, abyste se podívali na obrázek a našli tvar svého poprsí. Následně si zapamatujte jeho číslo a přečtěte si, co o vás vypovídá. Jednoduché, že?

 

Poprsí 1 

Jste intelektuálka a rychle myslící bytost. Dokážete vyřešit jakoukoliv hádanku, jakýkoliv problém. Ráda diskutujete, čím ostatní občas unavujete, protože máte většinou odlišné názory než většina. Máte ráda svůj klid a své pohodlí. Své emoce často skrýváte, snažíte se být vyrovnaná a silná. 

Poprsí 2 

Jste nezávislá žena, která má předpoklady být skvělým vůdcem. Jste šťastná osoba, která si jen málokdy řekne o pomocnou ruku. Máte předpoklad k tomu, být velmi úspěšná. Už jste zkoušela podnikání? Máte perfektní sebeovládání a skvělou vůli. 

Poprsí 3

Jste okouzlující a dobrodružná žena, která miluje svobodu. Máte moderního ducha, jste inovativní a i ty nejvíce obyčejné věci proměníte na neobyčejné. Každý den je pro vás novým dobrodružstvím. Milujete spontánnost a poznávání nových věcí. 

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené