Tvar nosu dokáže prozradit vaše povahové rysy! Jste kreativní, introvert nebo snad potížista?

Již spisovsatel Cyrano tvrdil, že velký nos značí velkého osobního ducha, ale sám si dost s nosem užil. Jak jste se svým nosánkem spokojena Vy? Podívejte se pořádně do zrcadla a zjistěte, jakou povahu vaše nosatá ozdboa tváře znamená.

1.Nubijský nos
Tento druh nosu má jako hlavní charakteristiku délku. Lidé s tímto nosem bývají velice optimističtí, zvědaví a ve společnosti se cítí jako ryba ve vodě. Rádi hledají řešení problémů a rádi se starají o lidi, které kolem sebe mají.

2.Řecký nos
Řecký nos mají převážně introverti, velice praktičtí, spravedliví a velmi věrní lidé. Neradi však mluví o svých pocitech a svých slabostech.

3.Nos jako hák
Lidé s takovým tvarem nosu mají kreativní povahu a jsou velmi nekonvenční a příliš vášniví. Nebojí se riskovat, jdou si za svými cíli bezhlavě a nebojí se při cestě dělat chyby a zároveň poučit se z nich.

4.Orlí nos
Lidé s tímto typem nosu jsou přirození vůdci, velice dobří organizátoři a jsou čestní a zodpovědní což se v dnešní době opravdu ocení. Vždycky se snaží dosáhnout svého cíle, přesto že jim nezáleží jaké prostředky k tomu využijí.

5.Nos – knoflíček
Tento typ nosu je častý, člověk prostě má malou roztomilou bambulku na špičce nosu. Lidé s tímto nosem mají velmi spontánní a vřelou osobnost, ale často provokují, protože mají vždycky svou pravdu a jsou zahleděný sami do sebe. To se ale vyrovná jejich silné vůli a umění prosadit svoje.

6.Rovný nos
Tento nos je častější na asijském kontinentu a charakterizuje hlavně lidi se silnou, důkladně vášnivou a temperamentní rysy osobnosti.

7.Konkávní nos
Tento typ nosu je spojen s lidmi se zlatou verzí charakteru. Není příliš častý, ale jeho nositelé mají touhu pomáhat ostatním za to jsou velmi citliví. Jsou to velice dobří posluchači a určitě nenechají vás v problému samotné.