Úplně cizí žena jim vlezla do auta, a říká jí: Moniko můj syn tě hrozně miluje! Máme i celé video!

Dnes tu pro vás máme opravdu něco nevídaného, a bude se to týkat Moniky Bagárové (26) , je to bývalá finalistika show Česko Slovensko hledá Superstar, a také je označovaná jako jedna z nejpřitažlivějších žen v našich končinách. Nádherná zůstala i po porodu svojí dcerky, která se jmenuje Rumia. Tuto dceru má Monika s jedním  MMA bojovníkem, který se jmenuje Makhmudov Muradovom (30), určitě ho každý zná jelikož je hodně uznávaný v tomto sportu.

 

Ale o tom dnešní článek nebude, jelikož bude o tom, že se Monika včera  podělila s fanoušky o velmi kuriózní a zvláštní příhodu, a to takovou, že na ní měla “zaútočit”  jedna fanynka a zároveň samozvaná věštkyně, a to přímo přes okno spolujezdce, kde seděl její partner Makhmudov Muradovom. A jak to probíhalo ptáte se?

 

Prý strčila hlavu do jejich vozidla, a za jejího syna jí vyznala obrovskou lásku, jelikož říkala: Můj syn vás hrozně miluje, ale je mu jen 10 let. Má vás úplně všude, vyvěsil si vás na plakát a tak dále. Monika Bagárová na to zareagovala odpovědí, Ježíš Miri, vy jste krásná! Pokračování na další stránce.

 

Pokračování na další straně.