Vanga: Znamení zvěrokruhu předurčená k těžkému osudu

zdroj: instagram.com/youtube.com

Slavná bulharská věštkyně Vanga ukončila svou pozemskou pouť před více než 20 lety – 11. srpna 1996 ve věku 85 let. Přesto se její předpovědi občas objeví v informačním prostoru. A to vše proto, že se mnohé z toho, co Baba Vanga řekla a před čím varovala lidstvo, stalo skutečností. Slepá věštkyně se neostýchal vyprávět osudy lidí na základě jejich příslušnosti k tomu či onomu znamení zvěrokruhu. Tisková agentura Express-Novosti se dnes rozhodla svým čtenářům vyprávět o lidech, kteří jsou předurčeni k těžkému osudu.

Váhy

Tito zástupci zvěrokruhu jsou nuceni někoho poslouchat celý život. Takže pokud jde o práci, zde nad Váhami je vedení, které řídí, kontroluje a v případě potřeby trestá. Doma mají obavy z toho, že manžel/manželka vyžaduje plnění rodičovských povinností, pomoc v domácnosti a děti z nich dělají doslova povyk. A vůbec, celý blízký kruh Vah se podle Vangy snaží využít důvěry a klamat při každé příležitosti.

Takové okolnosti, které Váhy neustále obklopují, způsobují, že představitelé tohoto znamení cítí svou méněcennost, bezcennost a morální útlak. A aby neskončily v roli oběti, Vanga kdysi Váhám poradila, aby tuto stránku svého charakteru nejen zvážily, ale také udělaly vše pro to, aby ji potlačily, abstrahovaly a dosáhly díky ní úspěchu.

Blíženci

Vanga poradila těmto zástupcům znamení, aby věnovali největší pozornost vzdělávání, výběru budoucích profesí a povinností. A samozřejmě poslední hodnotou zde nebude výběr životního partnera, který vás může podpořit v obtížné chvíli, ale uvedení vašich zájmů nad zájmy vašich kolegů. Blíženci to naopak zdaleka nedělají vždy, a proto Vanga vyzvala k odsouzení jejich komplexu.

Blíženci často dělají neuvážené věci. Tato tendence se u nich projevuje, protože se snaží prokázat svou osobní hodnotu. A právě z tohoto důvodu se od raného dětství začínají hádat s rodiči a blízkými lidmi. To se nakonec změní ve špatné návyky a pokud jejich odraz v zrcadle není atraktivní. No, pokud se nemilujete, pak získáte stejný přístup od ostatních lidí. Výsledkem jsou potíže v osobním životě a obecně ve všech záležitostech.

 

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené