Vědci zjistili ŠOKUJÍCÍ INFORMACE o koronaviru, která se bleskově šíří po celém světě ! Nakazíte se od pacienta bez příznaků, než od kašlajícího !

Jedna studie která se prováděla na devíti pacientech kteří mají koronavirus zveřejnila opravdu hrozné a děsivé informace. Pokud je někdo nakažený třeba deset dnů tak se od něho na 98% nenakazíte, nejhorší jsou případy jsou ty co, zatím žádné příznaky nevykazují.

 

Lidi bez jakýkoliv příznaků šíří koronavirus po celém světě!!! Lékaři se s něčím takovým nikdy v životě nesetkali a už asi ani nesetkají. V noso a v krku u pacientů objevili miliony různých virů, což je několikanásobně předčí nemocných kteří se nakazili SARS. Je to pár dní zpátky a zveřejnil to jeden ředitel oddělení pro infekční nemoci a tropickou medicínu Clemens Wendtner z jedné německé kliniky. Tyto milionové viry se šíří po celém světě jelikož je roznášejí lidi kteří nemají vůbec žádné příznaky nebo mírné třeba kašel. Mimo Wendtnera to taky potvrdili výzkumníci z centra univerzity v americké Nebrasce. Je to opravdu šílené co se nyní děje.

 

Pokračujte ve čtení článku na další stránce