Free Porn
xbporn

Velmi smutné! Muž se rozhodl propašovat pejska do nemocnice, a to kvůli tomu, aby se s ním mohla rozloučit umírající žena!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Dneska tu máme velmi dojemný příběh. Jeden muž sdílel svůj příběh na sociální sítí. Muž v příspěvku napsal toto. Má žena byla v nemocnici po velmi vážné operaci. Mohla mluvit, ale nemohla pít ani jíst, a proto byla odkázána pouze na kapačky a na léky proti bolesti. Poté ale nastala jedna ze vzácných chvilek a moje žena promluvila. A poprosila mě o to, jestli bych nedostal jejich společného pejska do nemocnice, že by ho chtěla naposledy vidět. Jen pro představu má náš pejsek 25 kilo, a je to ovčák. Jediné co mě napadlo bylo to, že ho schovám do kufru.

 

 

 

 

 

A tak se rozhodl muž naložit pejska do auta, a tam pejskovi řekl, že za chvíli uvidí svojí majitelku. Také muž řekl, že jí nechal pootevřený zip, aby mohl dýchat. Když jsme dorazili před nemocnici, řekl jsem to samé, ať je v klidu a za chvilinku bude u své páničky. A pokud chcete vědět více, tak pokračujte na další stránku.

 

 

Pokračování na další straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené