Víme proč skončil Juraj Kukura v nemocnici. Mají fanoušci strach, jestli se blíží něco špatného? Přečtěte si důvod.

zdroj: instagram.com/youtube.com

Aktuální situace Juraje Kukury

V posledních dnech se ve slovenském uměleckém světě šíří nečekaná zpráva o hospitalizaci významného herce Juraje Kukury. Podle informací zprostředkovaných portálem pluska.sk byl sedmasedmdesátiletý umělec převezen na onkologické oddělení jedné z bratislavských nemocnic. Zpráva o hospitalizaci vyvolala mezi fanoušky a kolegy herce obavy a zvýšený zájem o jeho zdravotní stav.

Detailní informace o hospitalizaci

Juraj Kukura, který je znám svou charisma a vynikajícím hereckým uměním, se momentálně nachází na onkologickém oddělení nemocnice. Podle zpráv z portálu pluska.sk je umístěn v samostatném pokoji, ale běžně ho potkávají ostatní pacienti na nemocniční chodbě. Jeho manželka Tatiana ho často navštěvuje a podle vyjádření čtenářů, kteří herce v nemocnici zahlédli, nepůsobí odtažitě.

Vyjádření Juraje Kukury

Sám Juraj Kukura se k svému zdravotnímu stavu vyjádřil s klidem a optimismem. Ve vyjádření pro web topky.sk uvedl, že měl „trochu problémy s krví, ale je to, zaplať pánbůh, všechno v pořádku.“ Potvrdil, že sleduje televizi a zdá se být spokojený s péčí poskytovanou v nemocnici.

Kariéra Juraje Kukury

Začátky a úspěchy na Slovensku

Juraj Kukura začínal svou hereckou kariéru v bratislavském Divadle na Korze a později působil na Nové scéně. Jeho talent a umělecký přínos nezůstaly nepovšimnuty, a proto byl pozván do činohry Slovenského národního divadla, kde získal širokou obdivovanost diváckého publika. Jeho schopnosti a nadání mu otevřely dveře i do televizních a filmových produkcí.
Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené