Free Porn
xbporn

Vnímejte závistný pohled! Babička si požádala vnučku o make-up. Výsledek je tak ohromující, že vám doslova vezme dech!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Existuje přísloví, které říká, že žádná věc nedělá ženu krásnější než víra v její vlastní krásu. Nicméně existují drobné triky, které mohou tuto přirozenou krásu zdůraznit a vyniknout. Make-up provedený s precizností, stylový obleček a moderní účes dokážou pozvednout ženské sebevědomí. Přemýšleli jste někdy o tom, jak velký vliv mohou mít tyto prvky na vaši přítomnost a sebevědomí?

Pokud ano, stačí se podívat na následující video. Goar Avetisyan, jeden z nejuznávanějších vizážistů ve světě, nyní sídlící v Moskvě, si konečně splnil sen a přiměl svou arménskou babičku k návštěvě Ruska po 17 letech. Goar využil této skvělé příležitosti a rozhodl se své babičce osobně ukázat, jak tráví své každodenní dny.

Po malém make-upu si také přála proměnu Shuraaa a vnučka ji splnila i se zájmem. Její transformace byla zaznamenána na videu a s laskavým souhlasem babičky byla zveřejněna na celosvětovém internetu. Trvalo to chvíli, ale konečný výsledek stál za to!


V dalším odstavci se podíváme na další úžasné proměny, které Goar Avetisyan provedl na svých klientkách. Jeho mistrovské umění v oblasti make-upu a vzhledu přitahuje pozornost žen z celého světa. Jeho schopnost zdůraznit a vylepšit přirozenou krásu je prokázána jeho klientkami, které se po proměně cítí sebevědomé a nádherné.

Pokračujte ve čtení na druhé straně. Dozvíte se -Pátý odstavec: „Goar Avetisyan: Inspirovatelný vizážista, který mění životy žen

(otevřete si jí níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené