test

Vojenská láska bez hranic: Krásná vojačka adoptuje věrného psa K-9 po dvou letech společného výcviku

zdroj: instagram.com/youtube.com

Sergantka Angela Cardone a její věrný vojenský pes Bogi prošli společným výcvikem a dvěma lety služby, které je spojily navždy. I přes nelehké okolnosti a 15měsíční oddělení se jim podařilo se znovu setkat.

Angela byla přeložena z Japonska na Havaj, a bohužel, neměla možnost se s Bogim rozloučit. Po dvou letech čekání a administrativních záležitostí se Angela konečně znovu setkala se svým odvážným partnerem. Pětiletý Bogi odešel do zaslouženého důchodu, a Angela měla možnost ho adoptovat, poskytujíc mu šťastný zbytek života.

Bogi, belgický Malinois, utrpěl zranění během služby, což vedlo k jeho předčasnému odchodu do důchodu. Angela, nyní 22 let, sdílela radostný okamžik setkání s Bogim a popisovala to jako „obrovský těžký předmět vyjmutý z jejího srdce.“

Duo se poprvé setkalo v Japonsku v roce 2017, kde Bogi absolvoval výcvik v detekci drog a bezpečnostních kontrolách. Přestože Cardone nebyla původně nadšená z jejich spolupráce, rychle si uvědomila, že se vzájemně doplňují a spolupracují skvěle.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené