Vrátí se ještě někdy oblíbený ČESKÝ seriál COMEBACK? Podívejte se co VÍME o jeho pokračování!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Novinky o pokračování kultovního seriálu Comeback nadšují fanoušky po celé České republice. I přes technické komplikace se natáčení další série konečně rozjelo a nabízíme vám aktuální informace přímo ze zákulisí.

 

Natáčení a herci

Martin Dejdar, který se ve hře objeví opět jako Ozzák, sdílel na sociálních sítích fotografie z natáčení a potvrdil, že se práce na nových dílech rozjela naplno. Spolu s ním se do role Tomiho Paci vrátil Tomáš Matonoha a scenárista Ondřej Ládek alias Xindl X se také podílí na tvorbě nového obsahu.

Obsazení

Nová série Comebacku přináší návrat všech hlavních postav, včetně Kristýny Leichtové, Marie Doležalové, Matouše Rumla, Simony Babčákové a Dany Batulkové. Fanoušci se mohou těšit na další dobrodružství Ivušky, Tomiho a jejich přátel.

Očekávaný obsah

Podle informací od Martina Dejdara můžeme očekávat 16 nových dílů plných humoru, emocí a nečekaných zvratů. Tvůrci slibují, že nová série bude navazovat na úspěch předchozích sérií a přinese divákům nezapomenutelné zážitky.

 

Závěr

Sledujte náš web pro další aktualizace o nové sérii Comebacku a buďte mezi prvními, kdo se dozví o všech novinkách z natáčení a premiéry. Těšíme se na setkání s vámi před obrazovkou!

ZDROJ: BLESK.CZ / youtube.com

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené