Vrátila se domů z Survivoru, ale hádka kvůli narozeninám Ornelly a Pepy Koktových všechny zaskočila!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Ornella Koktová se nedávno vrátila domů po dobrodružství ve slavné reality show Survivor. Spolu s ní se vrátil i její manžel Josef Kokta (66), který s ní sdílí nejen život, ale i všechny jeho radosti a starosti. I když jsou rádi, že jsou zpět doma, není všechno tak růžové, jak by se mohlo zdát.

Manželské hádky kvůli malichernostem

Bouřlivé diskuse a hádky ve vztazích jsou běžnou součástí života mnoha párů, a to i u Ornelly Koktové a Josefa Kokty. Nedávno se jejich vztah dostal do středu pozornosti kvůli zdánlivě banálnímu problému – zapomenutým narozeninám.

Josef se brání

Podle vyjádření Pepy pro eXtra.cz došlo k nepříjemnému incidentu kvůli zapomenutým narozeninám Ornely. Josef tvrdí, že v době, kdy měla Ornella narozeniny, byla stále na natáčení Survivoru, ačkoli jí věnoval květinu, na záležitost zapomněl. To vyvolalo rozhořčení u Ornely a následně i hádku mezi manželi.

Ornella nechápe

Na druhou stranu se Ornella necítí pochopena. Pro ni bylo důležité, že Josef zapomněl na důležitý den v jejím životě. I když byla na natáčení, očekávala, že se Josef postará o překvapení, které ji potěší a udělá ji šťastnou.
Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené