Vtip pro dnešní den. Víš, jak ulovit krokodýla?

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Není to jednoduché, budete potřebovat rybářský prut, matematický stůl, deku, dvě pletací jehlice, kovadlinu, jablko, dvě esa, gril, pečínku a průvodce na lov jelenů. jak jsi to udělal?

Nejprve musíte jít k řece, kde se očekávají aligátoři. Takže tam hodíte udici, ale krokodýl se na udici chytit nedá, takže si myslíte, že lovíte na svém pečeném mase. Začnete tedy grilovat, ale nějakou dobu to trvá, tak rozložíte deku a pro zkrácení čekací doby se pustíte do čtení aritmetických tabulek. No jo, ale aritmetické tabulky jsou tak nudné na čtení, že usnete. Za tu dobu, ať spíte na čemkoliv, maso se opeče, aligátor ucítí a půjde pro jídlo. Všimne si vás, ale vedle vás jsou ty aritmetické tabulky – protože krokodýl je inteligentní zvíře, začne je číst. No ano, ale četba aritmetického stolu byla tak nudná, že na něm aligátor usnul.

Nejdříve se ale probudí spáče, takže vás probudí spící krokodýl, který vás vyděsí, takže mu strčíte do oka první žihadlo. Krokodýla ale nezabijete pletací jehlicí, takže se naštve a začne vás pronásledovat. Když tak poběžíte, shodíte kovadlinu, tím ho trochu zdržíte a získáte náskok. Běžíš dál, ale po chvíli jablko také upustíš, ale jablko nepadá moc daleko od stromu – tak vylezeš na strom. Počkáte, až vás aligátor dohoní a začne se zvedat, a zapíchnete mu druhou jehlu do druhého oka. Krokodýl se lekl a zařval: „Oči!“
Ale máte dvě esa, tak řeknete: „Navyšuji!“
Krokodýl chvíli přemýšlel a pak řekl: „Jsem jelen…“

Takže postupujete podle příručky lovu jelenů.

Doporučené

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené