Vyberte si oko a uvidíte svou duši. Čeká na vás spousta informací, které možná nevíte. Najdete tam překvapivé věci!

Jak říká staré přísloví, oči jsou okna do duše. Lidské oči dokážou o svých majitelích, kteří se možná ani neznají, prozradit opravdu hodně. Stejně tak preferované barvy a tvary odhalují skrytá zákoutí lidské osobnosti. Podívejte se na devět různých obrázků očí a vyberte si ten, který se vám nejvíce líbí, nebo ten, který upoutá vaši pozornost jako první. Jsou pro vás dané vlastnosti vhodné?

Oko č. 1: Jste otevření a optimističtí
Pokud si vyberete Sun Eyes, jste ten typ člověka, který do svého života a srdce přivítá téměř kohokoli. Myslíte si, že dobrodružství je lepší než se izolovat od světa. Věříš v laskavost a když miluješ, jdi do toho. Pro ostatní je však snadné vás zklamat a smutek, který následuje, je těžké snášet. Jste společenský tvor, ale nečestní lidé vás snadno oklamou. Protože zlo je pro vás nepochopitelné.
Oko č. 2: Jste sebevědomý
Srdečné oči naznačují, že člověk neustále hledá způsoby, jak zapůsobit na ostatní a udělat správnou věc. Jste přesvědčeni, že to, co uděláte, bude mít zásadní vliv na životy ostatních. Svůj neklid a nervozitu nedáváte světu najevo. Přestože jste viděli a zažili spoustu bolesti a nespravedlnosti, necháváte si to pro sebe. Jste rozhodnuti být tím nejlepším, čím můžete být.
Pokračujte na další straně.