„Vyhodila jsem svou matku ze svatby a myslím si, že jsem udělala dobře,“ říká nevěsta v otevřené zpovědi pro svojí rodinu!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Někteří hosté na svatbě neví, jak se správně chovat, a občas způsobí nevhodné situace. Jedna žena byla nucena vyprovodit ze svatby svou vlastní matku kvůli jejímu chování.

 

Svatba je skutečně velkým a důležitým dnem pro novomanžele, kteří se na ni připravují několik měsíců. Většina lidí si přeje, aby byl tento den dokonalý, a udělá pro to vše, co je v jejich silách. Součástí každé svatby jsou také hosté a většinou není pro novomanžele problém s jejich výběrem. Tato žena však lituje, že pozvala na svatbu svou matku, kterou nakonec musela vyprovodit.

Nevěsta nemá dobrý vztah s matkou. Je jí 31 let a již dlouhou dobu nebydlí se svými rodiči. Její matka je o dvacet let starší a stále si hraje na princeznu, které musí být každý vděčný. Má dojem, že celý svět by jí měl ležet u nohou, a její manžel to toleruje. Jejich dcera ale nemá stejný názor a svou matku nemá příliš v lásce. Stále si totiž živě vzpomíná na momenty, které by raději vymazala z paměti.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené