Výjimečný příběh muže, který přežil díky neobvyklému přístroji po více než 70 let – Nepřestal by-li ho používat, ohrozil by svůj život (VIDEO)

zdroj: instagram.com/youtube.com

Paul Alexander, 76letý muž, má za sebou život, který se dá jen těžko přirovnat k životům většiny lidí. Jeho příběh je plný dramatických zvratů, od dětské obrny až po právnickou kariéru, kterou napsal vlastníma rukama. Ale co je na tom všechno nejúžasnější, je fakt, že tento statečný muž stále používá respirátor z roku 1928!

Paulova cesta začala v roce 1947, kdy bylo Paulovi pouhých šest let. Jeden den se náhle necítil dobře a bezprostředně ho poslali do postele. Lékaři se pokusili najít příčinu jeho nemoci, ale když se jeho stav zhoršoval, byl převezen do nemocnice.

Bohužel, Paul trpěl dětskou obrnou, viru, který tehdy postihoval tisíce lidí. Původně ho dokonce jedno zdravotní zařízení prohlásilo za mrtvého! Ale Paulova odvaha a síla se projevila v okamžiku, kdy se druhý lékař rozhodl podniknout kroky, které zachránily jeho život.


Následovala nouzová tracheotomie a Paul byl umístěn do železných plic. Strávil v nich 18 měsíců, zatímco se zotavoval z infekce. Paulova odhodlanost byla nepřekonatelná. I když kolem něj lékaři skepticky šeptali, že nepřežije, Paul se jim rozhodl dokázat opak.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené