Vymetačka všech Večírků! To je Jiřina Bohdalová v očích Jaromíra Soukupa!

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Nastávající otec, v současnosti nejdiskutovanější muž českého showbyznysu, mediální magnát Jaromír Soukup, je v poslední době ve svém pořadu VIP svět Speciál na české postavy hodně háklivý. Nedávno rozzlobil diváky napadením moderátorky Lucie Borhyové. Práh ale překročil mnohem víc. Tentokrát měl na mysli legendární herečku Jiřinu Bohdalovou, která je podle něj známá hlavně tím, že vymetá všechny dění na večírcích.
Jaromír Soukup, majitel TV Barrandov, je v současnosti nejvíce diskutovaným mužem showbyznysu kvůli vztahu s modelkou Agátou Hanychovou. Díky tomu, že vlastní televizní stanici, má tak neomezený prostor odhalovat světu své názory na celebrity.

Ve svém pořadu VIP svět Speciál s Čechy neslaví kariérní ani životní úspěchy, ale hledá, co proti nim použít.
V nejnovějším díle mluví o hlasu země milované herečky a zpěvačky českého večerníčku Jiřiny Bohdalové. Soukup ji nazývá metařkou všech večírků a nelíbí se mu, že je považována za nedotknutelnou. „Je to herečka, která se nám líbí, například Světák před asi 60 lety nebo Televariety před 40 lety a Nesmrtelná teta v pohádkách. Pak jsme věděli, že je to ta paní, která třicet let vymetala všechny večírky. Já jsem koukal, že byla teď paní Bohdalová nemocná. Jen co se uzdravila, tak byla za hrdinku, že zvládla ve dvaadevadesáti letech dva mejdany za jeden večer,“ kritizuje Soukup v pořadu
Pokračujte na další straně.

Doporučené

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené