Vzpomínáte si na Gilmorova Děvčata? Jak dnes vypadá krásná Rory?

zdroj: instagram.com/youtube.com

Alexis Bledel, talentovaná herečka známá především díky své roli v populárním seriálu „Gilmorova děvčata“, se narodila 16. září 1981 v texaském Houstonu. Její rodinný původ je nesmírně pestrý a zajímavý, což dodává její osobnosti další hloubku a zajímavost.

 

Původ a kořeny

Alexis pochází z rodiny s rozmanitými etnickými kořeny. Její matka Nanette je Hispánka narozená ve Phoenixu, která vyrůstala v Mexiku a má velšské, anglické, skotské a irské předky. Její otec Martin je Argentinec, jehož otec Enrique pocházel z Buenos Aires a měl dánsko-německé kořeny. Matka otce, tedy babička Alexis, se narodila v New Yorku a má skotské, anglické a irské předky. A jako zajímavý přídavek k tomuto pestrobarevnému rodokmenu je prababička Alexis s jménem Rebecca R. Gilmorová, což nám připomíná její vazby na slavný seriál.

Mládí a vzdělání

Od malička rodiče Alexise mluvili španělsky, což jí dalo jazykovou pestrost a otevřelo dveře k různým kulturám. Navštěvovala baptistické a luteránské školy a v roce 1999 úspěšně dokončila středoškolské vzdělání na St. Agnes Academy. I přesto, že byla od malička stydlivá, matka ji podpořila v zájmu o divadlo a hrát začala již v komunitním divadle.

Kariéra a úspěchy

Alexis se brzy ukázala jako výjimečný herecký talent. Její průlomová role přišla v podobě Rory v seriálu „Gilmorova děvčata“, který jí zajistil slávu a uznání diváků i kritiků. Tato role jí otevřela dveře k dalším příležitostem v televizi a filmu. Za svou roli v seriálu „Příběh služebnice“ získala prestižní cenu Primetime Emmy, což potvrzuje její výjimečné herecké schopnosti a široký rejstřík herectví.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené