Manželé adoptovali malého chlapce! Neuvěříte co jim po letech připravil za překvapení z toho se Vám zastaví SRDCE!

Adoptovat dítě je velká zodpovědnost a také velká změna v životě. Je to ale také dobrý skutek kterým můžete pomoct dítěti a zahrnout ho láskou kterou nemělo možnost od svých rodičů dostat. Každé vám za tento čin bude nesmírně vděčné. Většinou lidi dítě neadoptují kvůli jeho minulosti. Bojí se, že zdědí nějaké vlastnosti po svých bývalých rodičích o kterých často nikdo nic neví. Ať už se jedná o vlastnosti jako je agrese nebo jiné sklony k násilí.

Dle mého názoru je adopce skvělá. Člověk tak může někomu dát druhou šanci na lepší a milující rodinu. Pár z Filipín takto adoptoval malého 3 měsíčního chlapce. Dali mu jméno Jayvee a i když neměli moc peněz zahrnuli ho spoustou lásky a péče.?Jejich bydlení nebylo ideální jednalo se o malý skoro rozpadlý domek. Díky malému množství peněz si tudíž nemohli dovolit vše co by chtěl.
Kostka se nachází v levém dolním rohu (viz.obrázek). Našli jste ji? Nebo jste ji nemohli najít a mysleli jste si, že si z vás děláme srandu a že tam kostka s číslem sedm ve skutečnosti není? I to se může stát! Ale pro tentokrát ne.:-)                                      Pokračujte ve čtení na další straně! >