Wow! Neuvěříte vlastním očím až uvidíte co toto miminko dělá ze spaní!

Každý z nás občas dělá ve spánku divné věci. Ať už ze spánku mluvíme nebo dokonce někdo trpí náměsíčností. To je velmi nebezpečná věc, protože se nám ze spánku muže něco stát a mi ani ostatní členové rodiny to nemusí vědět, protože jsou uprostřed noci v hlubokém spánku. Je to také velmi děsivé. Představte si, že v noci například ve 2 ráno se vzbudíte, protože máte hroznou žízeň. Nejdříve se vám nechce vstávat, ale žízeň vás přemůže.

Nakonec se tedy vyhrabete z postele a půjdete se do kuchyně napít vody. Po cestě,ale slyšíte divné zvuky a najednou si všimněte, že ve vaší kuchyni stojí nějaký člověk. A než si uvědomíte že ten člověk, že je to váš náměsíčný sourozenec, přítel nebo manžel tak vás trefí mrtvice nebo začnete ječet po celém bytě. Dokonce i malé děti můžou být náměsíčné. A nemusí jen mluvit ze spaní, ale občas mají opravdu vtipné pohyby.

Jedna rodinka z Ameriky měla podobný případ, který se jejich čerstvě narozenému miminku stal. Dlouho o tom vyprávěli rodině a přátelům, ale nikdo z nich jim nevěřil. Tak si vtipné pohyby miminka natočili. Neudržíte v sobě smích až toto video uvidíte. Když ho rodiče dali na internet, ihned získalo spousty pozitivních reakcí a neobešlo se bez vtipných komentářů.Podívejte se samy co se v něm nachází.