Zajímá Vás jak Vypadá nejtlustší dítě světa? Budete v šoku, co se jí povedlo!

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Jessica Gold, 8, z Knoxville, Tennessee, byla kdysi nejtlustší teenager na světě. Musela se válet na podlaze, aby se mohla pohnout, protože nohy neunesly její váhu. Jessičina matka Caroline tvrdí, že Jessica jí každé dvě hodiny a ztrácí nervy, pokud její rodiče neustoupí jejím požadavkům. Sedmiletá Jessica Gold je jednoznačně nejpodivnější ze své věkové skupiny, váží jen něco málo přes 489 liber. Už nemohla běhat ani chodit, a tak se vlekla po podlaze. Její kosti byly také výrazně zdeformované kvůli její nadváze. Tato mladá dívka konzumuje ohromujících 10 000 kalorií denně, není schopna se hýbat ani vydržet fyzickou námahu, její kardiovaskulární systém
Vážné nebezpečí. Coca-Cola, 15 burgerů s hranolky a pár kilo čokolády patří k její denní „dietu“. Za jeden den snědla ekvivalent nezdravého jídla za rok. Její snídaně se skládala z bílého chleba, brambůrků a dvou litrů sody a měla hlad po čemkoli!

Jessicino přejídání vážně ohrožovalo její život a byla převezena do dětské nemocnice v East Tennessee, když začala mít problémy s dýcháním. „Všichni rodiče dělají chyby, dokonalí rodiče neexistují, ale chyby, které jsem udělala, by mohly stát mé děti život – jsem tak vinná,“ vysvětluje Caroline. Jessica byla nakonec zadržena Child Protection Services a převezena na obezitologickou kliniku ve Virginii, kde podstoupila přísnou dietu a cvičební režim. Díky pomoci, které se jí dostalo, dokázala zhubnout 320 liber bez operace, ale vyžadovala rekonstrukční operaci, aby odstranila 20 kilo kůže navíc a napravila její křivé kosti.
Pokračujte na další straně.

Doporučené

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené