Zázračná fráze, která zastraší telemarkety! Řekněte tuto jednu větu a nikdy vám již volat nebudou!

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Telemarketingová náplast na život? Stačí jedna věta a volající vás bude prosit o milostný konec! Všichni jsme se setkali s neústupnými telemarketry, kteří nám kazí každodenní klid. Ale boj proti nim je nyní na dosah ruky. Naše účinné triky vám ukážou, jak zlomit jejich neodbytný postup!

První pravidlo je jednoduché: Váš souhlas je zlatým klíčem. Zdali jste si to uvědomili či nikoliv, telemarketéři nemohou začít rozhovor s konkrétní nabídkou, pokud jim nedáte předem souhlas. Buďte opatrní a pečlivě čtěte drobným písmem. Vyškrtnutím pole se telefonickým kontaktem můžete vyhnout budoucím nepříjemným hovorům. Zpomalte a zastavte je v jejich stopách!

Ale co když už je škoda na váš souhlas? Máme tu několik lukrativních tahů, které je donutí sklonit se před vámi. Jenom vyřkněte jednu z těchto vět a sledujte, jak telemarketeři spěchají k zavěšení!


„Nabídka mě nezajímá. Prosím, odstraňte mé číslo z vaší databáze a přestaňte mě kontaktovat.“ Tato prohlášení jsou jako oblíbený repelent pro dotěrné telemarketingové vetřelce. Jejich úsilí se setká s nepřekonatelnou zdí vašeho odmítnutí.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené