Zázrak v operaci žaludku: Muž ztratil 250 kilo a teď přímo vypouští své problémy!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Casey King, 38letý muž zápasící s extrémní nadváhou, se ocitl v pasti nadměrného přírůstku kilogramů a závislosti na jídle. Celé dny trávil uzavřený ve svém domě, upoután na posteli a ponořený do světa videoher. Jeho zdravotní stav byl kritický, až do chvíle, kdy se něco zásadního stalo.

Impulzem, který Casey potřeboval k radikální změně, se stalo narození jeho synovce. Tento malý životní zázrak se stal hnací silou, která mu pomohla překonat všechny překážky a vrátit se zpět k životu plnému radosti. Jeho snaha a odhodlání byly korunovány úspěchem, když se mu podařilo zhubnout téměř 250 kilogramů a momentálně se váha zastavila na 111 kilogramech. Svět mu připadá teď mnohem světlejší a Casey se cítí výrazně lépe.

Casey se otevřeně svěřuje, že trpěl celý život toxickým vztahem k jídlu a byl závislý na nezdravém stravování. Přestože jeho otec cítil určitou zodpovědnost za nadváhu svého syna, Casey mu nevznesl žádné obvinění. Sám přiznává, že se dostal do této situace sám a nese za to osobní odpovědnost.


„Nebyl jsem společenský člověk, nechtěl jsem být viděn, vyhýbal jsem se lidem a cítil jsem se neobvykle a divně,“ svěřuje se Casey o svém minulém životě, který byl zahalen temnotou a izolací. Nakonec však Casey přijal osudovou výzvu a rozhodl se pro změnu. Byl naprosto přesvědčený, že chce být pro svého synovce příkladem a oporou.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené