test

Ze smíchu se stala závist: Jeho „bariéra“ vzbuzovala úsměvy, ale při povodni vyvolala obdiv.

zdroj: instagram.com/youtube.com

Na první pohled to vypadalo jako další vtipná historka, ale stačila jedna ničivá povodeň, aby ukázala pravou genialitu Randyho Wagnera. Tento obyčejný chlapík z Texasu se proměnil v opravdového hrdinu díky svému inovativnímu nápadu na ochranu před povodněmi.

Na začátku všichni jeho nápad považovali za směšný a snad až trochu šílený. Ale poté, co ničivá povodeň zasáhla okolní oblasti a způsobila rozsáhlé škody, se názor veřejnosti rychle změnil. Wagner totiž přišel s neobvyklým řešením.

Vytvořil si kolem svého domu tzv. „AquaDam“, což je systém protipovodňových zábran naplněných vodou. Tento zvláštní „vodní příkop“ dokázal odvrátit ničivou vodu a ochránit tak jeho dům před záplavami.


A nebylo to jenom tak. Když se počasí začalo zhoršovat a média varovala před přívalovými dešti, Wagner byl připraven. Voda stoupala, ale jeho dům zůstával suchý a v bezpečí díky jeho vlastnímu vynálezu. Jeho sousedé, kteří se nechali zaskočit přírodními živly, byli nuceni opustit své domovy a hledat útočiště jinde.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené