Žena si řekla „ano“ sama sobě a vzbudila rozruch! Co si myslíte o kontroverzním sňatku?

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Existují příběhy, které vyvolávají překvapení, ale když se do nich ponoříme hlouběji, zjišťujeme, jak silný důvod se za nimi skrývá. Dorothy Fideli, osmdesátiletá žena, zažila první manželství, které bylo od samého začátku odsouzeno k nezdaru. Ale nyní, ve svém pokročilém věku, si prožívá pohádkové svatby – s tím rozdílem, že si říká „ano“ sama sobě!

Dorothy se rozhodla, že je čas být konečně šťastná. Věří, že našla svého ideálního partnera a není to nikdo jiný než ona sama. Minulý víkend oslavila svatbu, kde slíbila věčnou věrnost a lásku – sama sobě. V bílých šatech, s dlouhým závojem a krásnou kyticí v ruce.

Dorothy žije v domově pro seniory a přiznala, že byla velmi nervózní z toho velkého dne, který si představovala. V roce 1965 se poprvé provdala, ale manželství skončilo rozvodem devět let poté. Když se ohlížela zpět, uvědomila si, že toto manželství nemělo nikdy nastat. Po rozvodu žila Dorothy většinou sama a časem si uvědomila, že její „svatba snů“ je již „příliš pozdě“.


Ale jednoho dne udělala překvapivé zjištění – její životní láska byla po celou dobu u ní! Byla to ona sama. Dorothy vysvětlila, že myšlenku na sňatek se sebou navrhli její sousedé poté, co viděli podobný příběh v reality show.

Pokračujte ve čtení na druhé straně. Dozvíte se -Nezapomenutelná oslava: Unikátní svatba, která inspirovala všechny kolem

(otevřete si jí níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené