test

Žena vezme svého osamělého biologického otce k sobě domů po 56 letech adopce

zdroj: instagram.com/youtube.com

Žena, která jako malé dítě byla adoptována, strávila mnoho let pátráním po informacích o svých biologických rodičích. Poté, co objevila svou biologickou matku, odmítla však odhalit jméno otce. To ji donutilo pokračovat ve svém hledání, a nakonec, ve věku 56 let, ho skutečně našla. Deanna Shrodes si uvědomila, že bez znalosti svého původu nebude moci vytvořit vlastní rodinu.

Proto začala intenzivně pátrat po svých biologických rodičích a ve svých 27 letech objevila svoji matku Sally Kingovou, která se původně setkání s ní bránila. Nicméně Deanna jednoho dne neohlášeně dorazila k ní domů a začaly se postupně poznávat. Udržovaly kontakt dalších 20 let, až do Sallyiny smrti. Během té doby Sally téměř vůbec nemluvila o Deannině otci – dokonce ani nevyslovila jeho jméno. Když v roce 2019 Sally zemřela na rakovinu, vzala si toto tajemství s sebou do hrobu a Deanna si na chvíli myslela, že nikdy nepozná svého otce.

Nicméně vzpomněla si na některé informace, které jí matka sdělila – že její otec byl řeckého původu a žil ve Virginii. Na základě těchto informací se rozhodla ho pokusit se vystopovat. S pomocí svých přátel a dobrovolníků založila Facebookovou skupinu a zaregistrovala se v několika DNA registračních centrech s nadějí, že ji alespoň jedno z nich přivede k výsledku. Trvalo celých 10 let, než se její pátrání vyplatilo. Právě v okamžiku, kdy Deanna ztrácela naději, pocítila posílení víry a tvrdila, že během modlitby jí Bůh zašeptal jméno jejího otce.


„Řekla jsem to svému manželovi a své nejlepší kamarádce Laurě: ‚Možná si myslíte, že jsem šílená, ale já jsem se modlila a Bůh mi řekl: ‚Tvůj otec se jmenuje Gus,'“ vzpomínala. Nakonec se prostřednictvím jednoho z DNA záznamů spojila s bratrancem, který jí sdělil: „Myslím, že jsi dcerou mého strýce Guse.“ Gus Nicholas celý svůj život žil v Richmondu ve Virginii. Bylo mu 92 let, byl bývalým instruktorem společenského tance a nikdy se neoženil.

Pokračujte ve čtení na druhé straně. Dozvíte se -Emoční setkání: Otec a dcera se spojují v nezapomenutelném objetí

(otevřete si jí níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené