Free Porn
xbporn

Ženy jsou jedno velké překvapení: Žebříček toho, co na Google vyhledávají nejčastěji

zdroj: instagram.com/youtube.com

Strýček Google je náš oblíbený kamarád, díky kterému se denně dozvídáme spoustu nových a užitečných informací.

Google je takový náš malý záchranář, díky kterému víme spoustu nových věcí. Pomůže nám, když si nevíme rady a odpoví nám na otázky, na které neznáme odpovědi. Používáme ho všichni a téměř každý den. Zajímalo vás však někdy, co na něm lidé nejčastěji vyhledávají? A co na něm vyhledávají konkrétně ženy? Pokud ano, dnes se na to společně podíváme. Podíváme se na 11 nejčastějších věcí, které ženy hledají na Google. 

 

Vyhledáváte také tyto věci?

Jak zhubnout co nejrychleji a nejsnadněji – Toto je snad jedna z nejvyhledávanějších otázek na Google. Zhubnout potřebuje občas každý a zvlášť ženy, které si svou váhu snaží neustále hlídat. Ženy jsou vůči svým tělům a své váze opravdu sebekritické a tak není divu, že Google využívají proto, aby přišli na to, jak zhubnout.

Jak ostříhat vlasy – Každá žena je víceméně závislá na svých vlasech. Je to něco, co se snaží neustále udržovat. Něco, co by mělo vypadat neustále dobře. Pokud chtějí ženy své vlasy nějak poupravit a nechtějí kvůli tomu dávat spoustu peněz u kadeřnice, jednoduše si najdou návod na Google.

Vyhledávají samy sebe – No, kdo z nás to nedělal že? Každý z nás chce občas zjistit, co dokáže Google o nás najít.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené