Ženy mají tyto zvyky, které muži skutečně nenávidí: Ženy, neměly byste už přestat?

zdroj: instagram.com/youtube.com

Předem bychom chtěli oznámit, že byste měli brát tento článek se nadhledem. Rozhodně se nesnažíme nikoho urazit nebo si dělat z někoho srandu. Cílem tohoto článku je pouze poukázat na nejrůznější ženské zvyky, které muži nenávidí a jen těžko je dokáží tolerovat. Chování jednotlivce určuje, zda mu vztah vydrží do konce života, nebo naopak nevydrží vůbec. To, jak se chováme, ovlivňuje značně délku vztahu s milovaným člověkem. No a právě zvyky, které mají ženy, dokáží jejich vztah také pořádně ovlivnit. Například těchto 7 zvyků muži u žen nenávidí a nevydrží je dlouho tolerovat.

 

7 zvyků, které muži nemají rádi

Nejezte mu z talíře – Joe z Přátel se nechtěl dělit o své jídlo a měl k tomu vážný důvod. Muži nemají rádi, když jim ďobete z talíře a okrádáte ho o jeho porci. Muži jsou často majetničtí a jakmile mu z jeho jídla uberete byť jen trochu, může být pořádně podrážděný. 

Neuklízejte mu pořád věci – Ženy, znáte muže. Oni vám sice řeknou, ať jim pořád neuklízíte, že si uklidí sami, jenže často se k tomu dlouhé dny a týdny vůbec nedokopou. Pak se ale nemohou divit, že máte stálé nutkání po nich uklízet, že? Jenže muži svůj nepořádek obhajují slovy: “Mám v tom svůj vlastní systém”, no a do toho je dobré raději nezasahovat. 

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené