Ženy, pozor! Toto jsou věci, které mužům přijdou na ženách odporné. Děláte je? 

zdroj: instagram.com/youtube.com

 

 

Jak se říká, proti gustu žádný dišputát. To znamená, že věci, které se objevují v tomto článku, se mohou některým mužům líbit. Pravda je však taková, že většině přijdou tyto věci na ženách naprosto nechutné. Pokud je děláte, měly byste okamžitě přestat, jinak pro vás bude velmi obtížné najít si dlouhodobý vztah. Pojďme se společně na tyto věci podívat. Vy nám do komentářů následně můžete napsat, zda některou z nich děláte. 

 

Nevkusné obočí – Obočí si upravuje téměř každá žena, ale některé ženy se o něj starat neumí a podle mužů nemají vůbec žádnou soudnost. Věřte nebo ne, muži preferují přirozenost a ne přehnanou péči o vzhled, která často dopadá katastrofálně. 

Tanga – Existuje vůbec muž, kterému by se tanga líbila? Většina mužů je nemá rádo a nedokážou si je u žen vůbec představit. Ano, u žen, které mají pevný zadek, možná vypadají dobře, ale jinak ne. 

Gelové nehty – Pokud se budeme bavit o normálních obyčejných jednobarevných nehtech, všechno je v naprostém pořádku. Jenže muži stále milují přirozenost, takže budou rozhodě radši, když je mít nebudete. 

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené