Ženy, pozor! Toto se stane s vaším poprsím, když přestanete nosit podprsenku! Zkusíte to? 

zdroj: instagram.com/youtube.com

 

 

Nosit podprsenku nebo ne? To já otázka, na kterou vám zkusíme dnes odpovědět. Ženy mají na výběr skutečně velké množství podprsenek a nejrůznější druhy, jako například bez výztuže, kostic a tak dále. K čemu ale to, když většina žen poté, co přijde domů, podprsenku okamžitě sundá a těší se na ten nezaměnitelný pocit svobody? Některé ženy by ji raději vůbec nenosily, jiné v ní ale dokonce i spí. Jenže co je vlastně lepší pro ženské tělo? Nosit ji, nebo se na ní vykašlat? My radíme podprsenku nenosit a hned vám povíme proč!

 

Zvětší se – Trápí vás malá prsa? V tom případě přestaňte nosit podprsenku. Ano, zní to šíleně, ale jakmile tak uděláte, vaše prsa se zvětší, jelikož se vaše prsní svaly posílí a přirozeně se posunou výš. Ne, nebojte, nezvětší se v tom slova smyslu, že budou vytahaná. 

Zlepší se tvar – Souvisí to s předešlým bodem. Ženy často nosí podprsenku, protože mají povislá prsa a nechtějí, aby to bylo vidět. Jenže právě odhození podprsenky by mohlo pomoc vaše prsa pozvednout a změnit tak jejich tvar.

Pokračujte na další straně. 

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené