Zjistili jsem v jaké stavu je Michael Schumacher! Kde se nachází nyní? Může už chodit?

zdroj: instagram.com/youtube.com

Zjistili jsme v jakém stavu je nyní Michael Schumacher a také to, kde je nyní a už může chodit?  Veškeré odpovědi na tyto otázky se dozvíte v tomto článku, který jsem pro vás připravili.
Michael Schumacher je známá legenda z Formule 1, která měla tragickou nehodu během lyžování ve Švýcatských alpách v roce 2013. Jeho zranění byla taková, že utrpěl traumatické poškození mozku.  K dnešním dnům se ovšem obejevili novinky ohledně jeho stavu. Schumacher patří stále k nejoblíbenějším jezdcům a závodníkům ve Formuli 1  i navzdory jeho léčby kvůli nehodě, která se stala před 10 lety. Jeho rodina den co den sleduje stále jeho pokrok a zdravotní stav, který se mu zlepšuje. I přest daný pokrok jeho rodina nezveřejňuje často jeho zdravotní stav na veřejnost.

Při nehodě, která se Michaelovi stala zůstal v bezvědomí  a lékaři se snažili jeho život zachránit. Postupem času se jim povedlo závodníka dostat z bezvědomí což se jim povedlo v roce 2014.  Po daném roce se jeho rodina i legendárním závodníkem přestěhovala do města Hland ve Švýcarsku, kde pokračovala jeho intenzivní rehabilitace.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené