Znáte tento trik proti černým tečkám? Až ho jednou zkusíte už nebudete chtít zkoušet nic jeného!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Dobrým čištěním obličeje se snižují známky, které dodávají unavený vzhled, jako jsou kruhy pod očima, výrazné vrásky a drobné linky. Jeden z nejúčinnějších produktů pro hloubkové čištění obličeje je neutrální mýdlo, protože neobsahuje drsné složky pro pokožku obličeje. První krok:

Ráno si umyjte obličej jemným mýdlem (ujišťujte se, že je 100% přírodní z medu, ovesných vloček nebo aloe vera). Masírujte pokožku prsty, abyste aktivizovali krevní oběh. Druhý krok:

Podruhé si umyjte obličej vodou z ovesných vloček, aby se pokožka zvlhčila a vyrovnalo se její pH.

Třetí krok: Chcete-li otevřít a vyčistit kožní póry, jednou nebo dvakrát týdně postříkejte obličej sprejem s filtrovanou vodou. Tento postup se používá k odstranění akné, černých teček a uzavření pórů. Ohřejte půl litru vody, přidejte trochu heřmánku nebo levandule a vypněte teplo, když začne vařit, poté nechte pár minut vychladnout. Poté přibližte obličej na 30 cm k misce a položte ručník kolem krku, aby se pára nerozptylovala. Využijte vatový tampon k ošetření oblastí obličeje s černými tečkami.

Čtvrtý krok:

Proveďte peeling obličeje, abyste odstranili odumřelé buňky a důkladně vyčistili pokožku a zároveň se zbavili černých teček. Pokud je to možné, zvolte zcela přírodní produkt pro peeling; pro optimální výsledky můžete použít peelingový hadřík.

Pátý krok: Naneste masku z aloe vera, abyste hydratovali a tonizovali pokožku. Připravte si ji smícháním lžíce medu s 5 lžícemi rostlinné kaše a lžičkou olivového oleje. Naneste na obličej po dobu 15 minut, poté opláchněte ho velkým množstvím vody. Rozetřete přebytečný přípravek na obličej vatovým tamponem.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené