Free Porn
xbporn

Zvolte si muže, který se vám líbí – váš výběr prozradí, jaký typ muže se k vám hodí! 

zdroj: instagram.com/youtube.com

 

 

Jaký muž se k vám hodí nejvíce? Kterého muže byste do svého života měla vyhledávat? Tak přesně na tyto otázky vám odpoví tento psychologický test. Jediné, co chceme je, abyste si vybrala jednoho muže z obrázku. Toho, který se vám líbí nejvíce. Následně si přečtěte, co to prozrazuje o vás a o tom, kdo by měl být po vašem boku. 

 

První muž – K vám se nejvíce hodí typ «muže-otce». Potřebujete pozornost a péči. Jakmile necítíte z mužské strany pozornost, jste rozmarná a nervózní, což může vést k vyhasnutí vztahu. Potřebujete se cítit žádoucí a milovaná. Potřebujete partnera, který splní to, co vám na očích uvidí. Potřebujete se cítit v bezpečí a mít vedle sebe spolehlivého a sebejistého muže. 

Druhý muž – K vám se nejvíce hodí typ «muže-dítěte». Vy jste taková ta rozená matka, která se ráda stará o lidi kolem sebe, v dobrém slova smyslu. Jste oddaná, trpělivá a obětavá žena, která se lidem ve svém okolí snaží dát co nejvíce a chce, aby se všichni cítili co nejlépe. A právě proto potřebujete muž, o kterého se budete starat. Neděláte to proto, abyste si ho nutně udržela, ale proto, že to jste prostě vy a je to součást vašeho charakteru. Chcete muže, který bude s radostí přijímat veškerou vaši pozornost. 

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené