Zvracení jako prorok? Odhalení šokujícího spojení mezi záchvaty nevolnosti a pohlavím dítěte!

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Šokující zjištění! Podle nejnovějšího výzkumu zaznamenaného ve švédském zdravotnickém registru se zdá, že existuje tajný indikátor pohlaví novorozeného dítěte. Vědci objevili překvapivý trik, který má potenciál odhalit, zda se vám narodí holčička či chlapeček. A to všechno je spojeno s… zvracením!

Ano, máte správně! Podle této šokující studie mají těhotné ženy, které během svého těhotenství často zvrací, vyšší pravděpodobnost, že se jim narodí holčička. Je to prostě neuvěřitelné, jak něco tak zdánlivě nepříjemného může být spojeno s pohlavím dítěte.

Tato revoluční teorie, kterou potvrzuje analýza dat z období let 1978-2005, odhaluje úžasnou souvislost mezi zvracením a pohlavím. V švédském registru bylo zaznamenáno celkem 1,65 milionů těhotných žen, a ty, které se potýkaly s nadměrnými zvracováním, porodily holčičky ve závratných 56% případů.


Ale jak to funguje? Podle vědců je zvracení spojeno s hormonálními změnami a rovnováhou v těle těhotné ženy. Když ženské tělo produkuje více estrogenů, které jsou zodpovědné za příznaky nevolnosti, je pravděpodobnější, že se narodí dívka. Tento objev otevírá zcela nové možnosti pro předpovídání pohlaví ještě před ultrazvukem!

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené