Zvrácený osud: Matka vyhodila svého syna na ulici v den jeho 18. narozenin! Bezdomový teenager bojuje o návrat domů

zdroj: instagram.com/youtube.com

Dramatický příběh mladého kalifornského středoškoláka se stal centrem pozornosti na sociálních sítích poté, co byl vyhozen ze svého domova svou svobodnou matkou. Bezdomový teenager, který nyní toulá ulicemi Salt Lake City v Utahu, se snaží najít úkryt a zpátky domů do Kalifornie.

Stránka TikTok s názvem HomesForHomeless se stala platformou pro mladíkův dojemný výkřik o pomoc. Ve videu, které sdílela, teenager sdělil, že se přes noc stal bezdomovcem poté, co ho jeho matka prakticky vyhnala z domu ve chvíli, kdy oslavil své 18. narozeniny. Jeho matka mu údajně řekla, že je teď dospělý a že je na něm, aby se postaral o sebe, a nechala ho na pospas osudu v jiném státě.

V dojemném vyprávění teenager zlomyslnost své matky přiblížil a jeho srdce se zdálo, že se přímo brání slzám. Chlapec, který prožívá tento neuvěřitelný životní zvrat, musel sehnat nocleh v neznámém městě Salt Lake City. Když byl dotázán, jak dlouho je už bez domova, odpověděl: „Toto je můj první den. Dnes mám 18 narozeniny.“


Když se ho jeden uživatel zeptal, kam zamíří nebo jaké jsou jeho cíle, mladík prozradil, že jeho hlavním přáním je vrátit se zpět do Kalifornie a dokončit střední školu. I přes své těžkosti a nejistotu zvládá mladík v sobě udržet naději a odhodlání k dosažení svých snů.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené