Muž vyfotil tchýni neuvěříte, jaký se za fotkou skrývá dojemný příběh.

Manželství je svazek dvou lidí, ale znamená také svazek dvou rodin. Jednoho dne šel muž jménem Scott Mann do práce a musel zastavit, když uviděl svou tchyni Sharon v kuchyni. Scottově manželce (30) byla diagnostikována leukémie a její matka se přestěhovala, aby se o ni starala. Nejprve si myslel, že jeho tchyně je příliš panovačná Scott poté na Facebook napsal, že ho jeho tchyně Sharon naučila vidět věci takové, jaké skutečně jsou, a ne takové, jaké je chceme mít. Podle jeho slov, když se poprvé setkali, měl kvůli jejímu přízvuku trochu problém pochopit, co říká. Zdá se také dominantní a pasivně-agresivní. Scott ale věděl, že její matka je pro jeho lásku velmi důležitá osoba, a tak ji přijal.

Ale po sedmi letech manželství měl stále pocit, že Sharon tomu tak úplně nerozumí. Když jeho žena onemocněla leukémií a lékaři rodině řekli, že má jen 10procentní šanci, že bude žít další rok, Sharon okamžitě znovu převzala roli matky a nastěhovala se ke svému manželovi, vojenskému veteránovi. Společně se starají o nemocnou ženu.
Sharon se roky beze slova starala
Další dva roky to byla právě Sharon, kdo vařil, uklízel a pral. Brala svou dceru na nekonečné lékařské prohlídky, objednala tisíce léků a dohlížela na to, aby je užívala ve správný čas. A zatímco tohle všechno podstupovala, byla jí samotné diagnostikovaná rakovina. Podstoupila amputaci prsu a chemoterapii.
Pokračujte ve čtení na další stránce