7 důvodů, proč muži podvádějí své ženy! Ženy, znaly jste tyto důvody?

zdroj: instagram.com/youtube.com

Mnoho lidí sní o dokonalém vztahu už od dětství. Sní o osobě, která bude pro ně dokonalá. Následně ji najdou, ale i tak vztah nevydrží. Dnes se budeme bavit o mužích. O mužích, kteří opouštějí své ženy a tom, proč to dělají a jaké k tomu mají důvodu. Určitě se to stalo už většině žen. Našly si muže, který byl pro ně tím dokonalým, ale po nějakém čase je opustil, na nejhůř si našel jinou, se kterou svou ženu podváděl. Pojďme se společně podívat na 7 důvodů, proč muži podvádějí své ženy a utíkají ze vztahu.

 

Chce pozornost

Muž chce ženu, která mu bude pozorně naslouchat a bude mu rozumět. Muži chtějí žít se ženou, která bude pro ně tou nejlepší kamarádkou. Tou, které se mohou kdykoliv svěřit a tou, která jim bude stále naslouchat. Pokud toto doma nemají se svou partnerkou, je jasné, že to budou hledat někde jinde. Až takovou kamarádku najdu, je možné, že se do ni i zamilují a začnou tak svou partnerku podvádět. 

Zábava

Manželství a vztah je značnou odpovědností. Muži nechtějí, aby manželství nebo vztah upadl do stereotypu a proto se chtějí bavit (ve většině případů). Tím slovem bavit myslíme vymýšlet nejrůznější aktivity se svou partnerkou. Ať už je to třeba jen hraní na konzoli, nebo výlet. Chtějí něco, co oživí jejich vztah. Pokud tomu tak není, začnou hledat jinde.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené