Matka měla pocit, že její dcera smrdí, ale to jí řekli doktoři vás dostane! Opravdu hrozné..

zdroj: instagram.com/youtube.com

Dnes tu pro vás máme další dojemný příběh. Bude to o jedné matce její dceři. Její dcera začala velmi silně vydávat pach, který byl její matce znám. A tak maminka okamžitě začala zjišťovat, co se může dít a co přesně je s její holčičkou. Ale potom co jí lékaři oznámili diagnózu ztuhla…

 

Žena jménem Sharon McAllister je právě matkou této 9 leté holčičky, která se jmenuje Kaiann. Tahle žena celý roky pracovala se staršími a hodně nemocnými lidmi, často byla v jejich prostředí, a proto si začala  spojovat různé pachy s nemocemi, a když  ucítila u své dcery známý zápach, nemohla tomu věřit. Čím dál víc začala cítit, že Kaiann možná trpí vážným onemocněním. A proto její dcera byla okamžitě dovezena k lékaři, aby se zjistilo, jestli má pravdu nebo plaší zbytečně.

 

 

Tato žena a zároveň její matka si byla dosti jistá, že něco není v pořádku a proto neváhala a ihned jí zavezla k lékaři. Doktoři jí tedy okamžitě začali důkladně vyšetřovat na neoplastické změny. A matka měla pravdu pár týdnů dostali lékaři výsledky, a dozvěděli se nepříjemnou pravdu.

 

Pokračování na další stránce.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené