9 jednoduchých věcí, které očekává každá žena od muže v posteli. Nezapomínejte na ně!

Už nějakou tu dobu randíte s ženou a už to vypadá, že brzy dojde na pohlavní styk? Pokud tomu tak je, rozhodně pokračujte ve čtení. Dnes se totiž podíváme na 9 jednoduchých věcí, které očekává každá žena od muže v posteli. Dejte si na ně proto pozor a nezapomínejte na ně!

Bez ponožek

Ano, někdy může být v posteli opravdu zima, takže se ponožky mohou hodit, ale k postelovým hrátkám se rozhodně nehodí. Věřte, že žena určitě nebude nadšená z toho, že to chcete dělat a mít na sobě ponožky, které jste na sobě měli celý den.

Ochrana

Mluvíme tedy o jednorázovce. Už od mala nás rodiče učili, abychom nezapomínali na ochranu. Rozhodně tedy u sebe nezapomínejte nosit kondom. Nic byste neměli nechávat náhodě aby následně nedošlo k něčemu nečekanému. 

 

Čistá postel

Když už s vámi má žena spát, rozhodně by uvítala, abyste měli čistou postel. Vyprané povlečení, nové prostěradlo a celkově uklizené celé prostředí. Proto zkontrolujte, zda nemáte v posteli drobny, špinavé věci a tak podobně.

Ženské předměty

Co byste rozhodně ve svém pokoji neměli mít předtím, než si tam vezmete ženu, jsou ženské předměty a věci. Jen těžko jí budete vysvětovat, co u vás na noční stolku dělá sponka do vlasů.