ANO ŠÉFE se vrací na scénu! Oblíbený pořad čechů se vrací po 6 letech i se Zdeňkem Polreichem.

zdroj: instagram.com/youtube.com

Televize Prima přináší vzrušující novinky pro všechny fanoušky kulinářských pořadů! Po šesti letech se totiž vrací legendární pořad „Ano, šéfe!“ s charismatickým šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem v čele. Tato zpráva rozvířila vody sociálních médií a nadchla všechny milovníky gastronomie. Prima oznámila návrat tohoto oblíbeného pořadu prostřednictvím krátkého spotu na svých sociálních sítích a vybídla provozovatele restaurací k zapojení do soutěže.

 

O co se v pořadu jedná?

„Ano, šéfe!“ je nekompromisní gastronomický pořad, který nabízí pomoc restauracím a jejich majitelům či majitelkám. Ti, kteří se ocitnou ve finančních těžkostech, mají možnost požádat o pomoc mistra šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha. Během týdne se Zdeněk Pohlreich osobně zúčastní, aby prozkoumal nedostatky a problémy, které mohou bránit restauraci v plné prosperitě. Jeho cílem je identifikovat příčiny nedostatku hostů a navrhnout efektivní řešení, která povedou k oživení podniku.

Historie pořadu

Podle informací získaných ze serveru MediaGuru se pořad „Ano, šéfe!“ poprvé objevil v české televizní nabídce v roce 2009. Jeho úspěch byl patrný hned od počátku a odkazoval na populární britský pořad „Ramsay’s Kitchen Nightmares“. Poslední řadu pořadu vysílala Televize Prima v roce 2018, následně byl nahrazen pořadem „Ano, šéfová!“ s Jitkou Pagana, který však běžel pouze jednu sezónu.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené