Banky omezují vaši svobodu: Neuvěřitelné praktiky, které vás donutí doložit každou transakci!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Dnes už není možné utajit finanční transakce v České republice, protože nová regulace vynucuje přísná pravidla, která banky neúprosně prosazují. Banky jsou přesvědčeny, že musí mít o svých klientech veškeré informace, a proto přísně kontrolují jejich finanční operace.

Lidé se musí podrobit důkladnému prokázání všech transakcí. Někdy je to až komicky absurdní, ale přesto nepříjemné. I když dokážete vysvětlit, proč vám přichází na účet například výplata, bankéř vás vážným hlasem vyzpovídá, což vás může znepokojit. Banky jsou zejména podezřívavé vůči transakcím směřujícím do zahraničí.

Pokud si například na zahraniční internetové aukci koupíte věc a platbu za ni odešlete bankovním převodem, neměli byste se divit, že vás banka bude vyptávat na účel takové transakce a může požadovat dokumentaci.


Stejné platí i pro příjem takových transakcí. V takovém případě se může stát, že banka zadrží zahraniční platbu a propustí ji až poté, co prokážete původ peněz. Obvykle se to nakonec vyřeší, protože většina klientů neprovádí nelegální aktivity, ale přesto je to nepříjemné.

Pokračujte ve čtení na druhé straně. Dozvíte se -Sdílení frustrace: Lidé se vyjadřují na sociálních sítích o nepříjemnostech s bankovními kontrolami

(otevřete si jí níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené