Tajemství neuvěřitelné starostlivosti: Desetiletý chlapec se stará o praprarodiče lépe než jejich vlastní děti?!

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Všichni se dříve nebo později dostaneme do stáří a v našem životě přijde čas, kdy vděčně přijímáme péči o naše děti. Co ale udělat, když nám je osud vezme příliš brzy? Julie a John přišli o každé ze svých dětí a teď se o ně stará jejich desetileté pravnouče Liam, kterého vychovávali a milovali od jeho několika měsíců, informuje server Kidspot.

Přestože je Julie 72 let a Johnovi je 63 let, mají stále dobré zdraví a nepotřebují speciální péči. Malý Liam jim však s láskou pomáhá se všemi domácími pracemi, jako je vaření, úklid, nákupy a podobně, a jakýmkoliv způsobem jim usnadňuje život.

K situaci došlo v roce 2012, kdy byl malý vnuk svěřen do péče Julie a Johna. Nyní se ale sám dobrovolně nabídl, že bude pečovat o své staré prarodiče, kteří se celý život starali o něj. Manželé nikdy nepředpokládali, že se ve stáří vrátí k péči o dítě, ale osud rozhodl jinak a postarali se o Liama, kterému tehdy bylo jen pár měsíců.


Pro malého chlapce, který jim rozsvítil jejich svět, by udělali cokoliv. „Bylo to krásné miminko a byla jsem tak šťastná, že se narodil,“ řekla nadšeně prababička. S postupem času si Julie a John uvědomili, že Liam je jediný člověk, na kterého se mohou spolehnout, protože už nemají své vlastní děti. Kvůli svému věku začínají pomalu připravovat svého pravnuka na samostatný život, aby se mu později dařilo.

Pokračujte ve čtení na druhé straně. Dozvíte se -Neuvěřitelné rozhodnutí desetiletého chlapce: Starat se o praprarodiče lépe než vlastní rodiče?

(otevřete si jí níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené