test

Bezohledný útok na ženu kvůli její váze: Letištní personál ponižuje cestující v brutálním incidentu!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Jedna žena zažila nepříjemný incident při diskuzi o povolených zavazadlech a uspořádání sedadel se zaměstnanci letecké společnosti. Holly Richards, majitelka firmy a aktivistka v oblasti pozitivního vnímání těla, se rozhodla koupit dvě sedadla na svém letu Jetstar z Sydney do Avalonu v Austrálii, aby se vyhnula nepříjemným pohledům a komentářům. Při příjezdu na letiště byla všechno v pořádku, ale potíže začaly, když stála u brány a čekala na nástup.

Richardsová uvedla, že zaměstnanci Jetstaru vážili její zavazadla, což očekávala jako častý cestovatel této společnosti. Koupila navíc 7 kg příručního zavazadla, aby se vyhnula poplatkům, které jsou součástí obchodního modelu nízkonákladových leteckých společností. Také si na palubu vzala zařízení CPAP, které potřebovala pro spánkovou apnoe, a to bylo povoleno podle předpisů Jetstaru.

Richardsová se cítila ponížená chováním těch dvou zaměstnankyň, které byly hrubé od začátku a zdálo se, že očekávají konflikt. Vážili její tašky a upozornili ji, že překračují limit 3 kg na položku, zatímco měla 3 položky místo povolených 2. S narůstajícím napětím mezi Richardsovou a zaměstnanci požádala o rozhovor s manažerem. Během té doby se před ostatními cestujícími rozplakala.


Po příchodu manažera mu Richardsová řekla, že má navíc jedno místo, ale nechtěla, aby ostatní cestující věděli, že si koupila dvě jízdenky. Manažer se omluvil a dovolil jí nastoupit na palubu, přestože její zavazadla stále překračovala limit.

Pokračujte ve čtení na druhé straně. Dozvíte se -Boj proti diskriminaci tělesných typů: Body positivity a rovnost ve společnosti

(otevřete si jí níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené