Byli sloni v Thajsku po boku Leli Vémoly také vzrušení? Lela a její fotk v bikinách vedle slona.

zdroj: instagram.com/youtube.com

Nezapomenutelné zážitky na exotické dovolené

Dovolená je časem, kdy si můžeme odpočinout od každodenního shonu a naplno si užít radost ze života. Pro Lelu Vémolovou (34) a jejího manžela, slavného MMA zápasníka Karlose Vémolu (38), se jejich dovolená v Thajsku stala nezapomenutelnou cestou plnou neskutečných zážitků.

Když Lela a Karlos Vémolovi dorazili na ostrov Phuket, tušili, že je čeká dobrodružství, ale netušili, jak neskutečné zážitky ještě prožijí. Zatímco Karlos trénoval a připravoval se na svůj nadcházející zápas s Attilou Véghem, Lela si užívala maximální relaxaci a poznávala krásy thajské kultury.

Jedním z nejúžasnějších zážitků bylo koupání se slony. Lela se s nadšením podělila o své dojmy se svými fanoušky na sociálních sítích. Série fotografií, na kterých Lela pózuje v plavkách přitisknutá ke slonovi, okamžitě oslovila fanoušky, kteří se začali zajímat o tento úžasný zážitek.

Ochrana a péče o zvířata

Sledující se nejen zajímali o to, zda je zvířatům poskytována správná péče, ale také se ptali, zda se jedná o záchrannou stanici. Lela s Karlosem se zároveň postarali, aby se ujistili, že jejich zážitek je v souladu se zásadami ochrany zvířat.
Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené