Chcete jak vědět jak si zrychlit metabolismus a k tomu zhubnout? Stačí, vám k tomu stisknout 4 body!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Dnes to bude o pár technik, které vám pomohou zhubnout. Je to opravdu jednouché, proto vám tu sepíšeme pár funkčních technik. Hodně se říká, že každý orgán je určitými dráhami spojen a doprovází se jeho fungování mezi jednotlivými body na těle. Proto, pokud potřebujete uvolnit  nějaký orgán tak si myslíte, že by mělo postačit to, když si to místo, které potřebujete budete masírovat.

Tyto čtyři body, co vám tu teď představíme, tak jsou hlavně zaměřený na zrychlení metabolismu a podporu trávení, ale také dokážou velmi přispět k hubnutí, tak pojďte na to mrknout. Začínáme tedy těmi slíbenými body, které budou mít vliv na procesy, které se vám dějí v těle.

1. Bod na tváři mezi rtem a nosem. Když začnete provádět tuto masáž, tak budete u toho kontrolovat chuť kterou máte k jídlu, a tímto snížíte různé stavy úzkosti. Jak to tedy uděláme? Je to opravdu jednoduché. Tento bod najdete na svém obličeji snadno. Nachází se mezi horním rtem a nosem a toto místo budete masírovat 2 krát denně po dubu 5 minut.

2.Bod se nachází na předloktí. Když budete masírovat tento bod, tak vám poskytne úlevu od návalů horka a také vám bude stimulovat funkci střev. Bod se nachází pár centimetrů od vašeho lokte směrem k dlani a to tak, že když toto místo budete masírovat tak musí být bolestivější než masáž v okolních místech.  Obrázek, abyste viděli, kde přesně se toto místo nachází, najdete v galerii níže.  Toto místo budete masírovat 2 krát až 3 krát denně a to 1 minutu.

 

 

Pokračování na další straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené